Septembri kokkuvõte

… on lühike. Ainuke avantüür raharindel tähendas kahe LHV võlakirja märkimist ning nende esimesel võimalusel mahaäritsemist. Kui eelmine kord läksid nad esimesel kauplemisnädalal kaubaks 1059 euroga, siis seekord kümme eurot odavamalt.

Muidu aga oli mõnus poolenisti puhkuselainel kuu pärast kiiret suve. Käisin aasta algusest alates esimest (ja teist ja kolmandat) korda kinos. “Tenet” oli ootuspäraselt segane, “Rain” (Janno Jürgensi debüütmängufilm kahest vennast ) üllatas meeldivalt ning kõige suurema mulje jättis Veiko Õunpuu “Viimased”.

Viimast julgen kahel käel soovitada ka ängikartlikele vaatajatele. Selles on Õunpuu filmidest kõige rohkem süzeed ja dramaatilisi pöördeid. Ja käsitleb film ju omal moel just finantsblogijatele südamelähedasi teemasid – raha ja vabadust:)

Eks vasak-parempoolsuse teljel asun ma Veikost üksjagu paremal ja mind pisut jäi painama, kas kaevanduseboss ikka nii negatiivne tegelaskuju pidi olema, aga võibolla siis pidi. Ja õnneks on tegu piisavalt hea filmiga, et lubada rohkem kui ühte tõlgendusvõimalust.

2021. aasta plaani läheb aga Draamateatri “Lehmani vendade” etendus – sel lihtsal põhjusel, et see on uue aastani välja müüdud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga